Proginė suknelė iš Armani šilko ant petnešėlių

65.90

Kategorija:
 

Aprašymas

Tvari elegancija ir moters žavesio kerai – šios suknelės nuopelnas. Sakoma, kad pati laimingiausia moteris yra ta, kuri patinka sau ir moka save mylėti. Ši klasikinio modelio suknelė atspindės Jūsų vidinį žavesį. Ji nepakartojama kaip ir JŪS.

Suknelė siuvama iš Armani šilko. Tai ypač lengvas ir švelnus, be didelio blizgesio bei daug malonesnis kūnui nei tradicinis natūralus šilkas, audinys.

Įdomu, kodėl pasirinkome šią medžiagą? Ji nuostabiai krenta, leidžia kūnui nevaržomai kvėpuoti, turi šilkui būdingą matinį blizgesį. Armani šilkas – natūralaus šilko pakaitalas, kurį pasirinkdami siekėme, kad  kiekviena moteris, dėvėdama šios medžiagos kokteilinę suknelę, pajustų dievišką audinio švelnumą ir išsiskirtų iš minios.

Spalvas galima rinktis iš „DifferentWe“ siūlomos gausios spalvų paletės (pridedama). Spavų pasirinkimui papildomas mokestis netaikomas, tačiau spalvą būtina nurodyti komentare.

Kokteilinė suknelė siuvama tik JUMS ir pagal individualius Jūsų išmatavimus. Būtina nurodyti krūtinės / klubų / liemens apimtis ir savo ūgį.

0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Proginė suknelė iš Armani šilko ant petnešėlių”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *