Different We

KAS MES?

Mes esame seserys dvynės – DifferentWE drabužių brendo įkūrėjos – Oksana ir Anželika. Kaip jau supratote, DifferentWE pavadinimas atspindi būtent šį mūsų ypatumą.
O, dar!
Tai, kad išties norime patenkinti skirtingų moterų poreikius su skirtingomis figūromis! Tai puikiai mums pavyksta jau 8 metus, siuvant produkciją atsižvelgiant į išmatavimus, o ne tik į standartinę dydžių lentelę.

Kuriam aukštos kokybės elegantiškus bei patogius drabužius šventėms, laisvalaikiui, miegui, su kuriais atrodysite gražiai ir prabangiai ne tik viešumoje, bet ir kasdien, savo namuose!
Nesvarbu jūsų amžius, nesvarbu formos ar dydžiai, svarbu noras – atsipalaiduoti ir mėgautis šią akimirką – čia ir dabar! Atėjo laikas mylėti save!

Visus gaminius siuvame savo siuvimo studijoje, todėl galime kontraliuoti kokybę bei tuoj pat reaguoti į kliento prašymus, pageidavimus, išmatavimus, pakeistas detales, personalizacijas.

MINIMALISTINĖS PROGINĖS IR VESTUVINĖS SUKNELĖS

Mūsų suknelių stilius – madernus minimalizmas! Tai stilius, kuriame paprastumas derinamas su išskirtinumu, sukurdamas nepakartojamą harmoniją. Mūsų suknelės pabrėž jūsų grožį lengvumu ir elegancija.

Siūlome platų modelių asortimentą – nuo klasikinių siluetų iki šiuolaikinių ir drąsių sprendimų. Kiekviena suknelė iš mūsų kolekcijos – tai elegancijos ir subtilumo įsikūnijimas.

KODĖL MES VERTOS TAVO DĖMESIO?

✔️Stengiamės įsiklausyti į mūsų klienčių komentarus. Jūs puikiai pasufleruojate ko norėtumėte, ko ieškote, kas Jums labai aktualu. O tai – aukso žinios! Mes kūriame „žemiškus“ modelius, kurie papuoš mūsų krašto merginas ir moteris, o, ne įsivaizduojamą ekstavagantišką klientą.

✔️Tokios žinios gauname būtent gyvo pokalbio metu. Todėl mūsų didelis PRIVALUMAS: studija, kurioje maloniai priimame moteris. Bėja studijoje galima pasimatuoti ir išsirinkti savo suknelę

.

✔️Mes, ne MASINĖ GAMYBA, mūsų prioritetas INDIVIDUALIAI siūti drabužiai! Būtent Jums, pagal Jūsų matmenis, koreguojant modelio detales, kad tiktų jūsų figūros tipui, keičiant spalvą bei ilgį išgaunant tobulą vaizdą.

✔️ Dėmesis detalėms ir kokybei. Labai džiaugiamės, turėdami siūvyklą sujungtą su studija, kur kiekvieną dieną glaudžiai dirbame su savo profesionale siuvėjų ir konstrūktorių komanda.

Turime unikalią galimybę:

  •  pastoviai stebėti ir tikrinti gaminio siūles bei apdirbimą,
  • ️medžiagą vengiant broko,
  • ️priimti reikiamus sprendimus gaminio kokybei gerinti,
  •  ️ČIA ir DABAR spręsti skubius klausimus!

DifferentWE – tai istorija ir stilius apie tave.

Su didžiule meile –
dvynės Anželika ir Oksana

 

Facebook API Error: Error validating access token: Sessions for the user are not allowed because the user is not a confirmed user.