Kaip gimė Different We

MŪSŲ ISTORIJA

Mes esame seserys dvynės – DifferentWE įkūrėjos – Oksana ir Anželika. Nuo vaikystės buvome neišskiriamos ir neatskiriamos: mama rengdavo mus vienodais drabužiais, tėtis neatspėdavo, kuri iš mūsų jam skambina telefonu, o draugai, pažįstami ir bendraklasiai net nebandydavo spėti – tiesiog lakoniškai mus vadindavo sesėmis. Taip visą gyvenimą ir einame abi susikibusios rankomis, mintimis ir susisiejusios gyvenimais bei mylima bendra veikla.

DifferentWE yra projektas, gimęs iš didelės aistros mėgstamai veiklai ir noro šalia turėti savo sielos žmogų – sesę – su kuriuo būtų išvien kartu dirbama, kuriama, dalijamasi mintimis, idėjomis, išdrįstama rizikuoti ir priimti (kartais) nelengvus sprendimus. Kartu užaugome sėdėdamos viename mokyklos suole, kartu studijavome toje pačioje kolegijoje, o vėliau – universitete. Vienu metu net kartu dirbome tame pačiame darbe. Turėti asmeninę ir artimą patarėją kaskart žengus vis naują gyvenimo žingsnį – neapsakomai saldus jausmas, kurio nenorime prarasti.  Mes, o kartu su mumis ir DifferentWE, yra didžiulė galimybė ir gyvenimo dovana.

DifferentWE – mūsų sielos dalis, todėl laisvalaikio, miego drabužių dabar jau ir proginių suknelių kūrimas mums yra daug daugiau nei tik kūryba. Atrodo, tokiu būdu geriausiai galime išreikšti pasauliui savo mintis, savo pasaulėžiūrą, savo skonio ir mados supratimą.

Mes dieviname klasiką, eleganciją, moterišk

umą su šiuolaikiniais prieskoniais, išskirtiniais aksesuarais, spalvomis ir stilingomis tekstūromis.

Keliam abi rankas už naujoves ir siekiame kaip įmanoma daugiau jų įnešti į

savo pasaulį. Kiekvieną savo gerbėją (klientą) skatiname nebijoti keistis, stipriau mylėti save, jaustis pritrenkiančiai visur ir visada, atrodyti taip, kaip norisi svajonėse. Sakome – „nepriklausykite nuo aplinkinių žmonių nuomonės, o klausykite savo širdies ir vidinio balso“.

Matome, kaip DifferentWE kuriamas grožis tūkstančiams moterų atneša pasitikėjimą savimi, leidžia spinduliuoti moteriškumo galią  ir grožiu užburti šalia esančius žmones. O svarbiausia – leidžia moterims jaustis taip nuostabiai, kaip ir atrodo.

Be galo džiaugiamės, kad netrukus startuos naujas DifferentWE projektas – šventinės, kokteilinės suknelės. Moteriškos, elegantiškos, stilingos ir be galo laukiamos. Tai iš prabangaus Armani šilko pasiūtas drabužis, kurį dėvėti – vienas malonumas. Tad tikimės, jog mūsų ištikimos klientės ir toliau rinksis mūsų naujus kūrinius, o naujosios – nuoširdžiai susižavės ir pamils.

 

Su didžiule meile –

dvynės Anželika ir Oksana

 

 

Facebook API Error: Error validating access token: Sessions for the user are not allowed because the user is not a confirmed user.